Betanított munkatársakat(f/n/d) keresünk

Budapest, 1026
Helfer
Vollzeit
Helfer
Vollzeit
Ab 09.08.2022

Fragen zur Stelle?

Herr Lorand Balasko
ACTIEF Personalmanagement
Karlsruhe

Stellenbeschreibung

Betanított munkatársakat keresünk Nürnberg városába

Das dürfen Sie von uns erwarten:

Amit ajánlunk:
– Német bejelentett határozatlan idejü munkaviszony, nyugdíj- és betegbiztosítás
– Kezdö bruttó fizetés betanított munkatársaknak 13,50 EUR/óra + Müszakpótlékok
– Kezdö bruttó fizetés targoncavezetöknek 14,50 EUR/óra
– Folyamatos munkalehetoség, Azonnali kezdési lehetöség

PKIR110822

Ihre Aufgaben:

Fobb feladatok, munkák:
– Ìróeszközök és ceruzák kommissiózása, kozmetikai cikkek csomagolása és raktározása

Ihr Profil:

Elvárás:
– Nürnberg/Fürth/Erlangen vagy környéki lakhely
– Német kommuniációs színtü nyelvtudás (A2-B1-B2)
– Betanított munkatársaknak 3 müszakos müszakrend(6-14,14-22,22-6)
– Targoncavezetöknek 2 müszakos müszakrend(6-14,14-22)

Expressbewerbung

ACTIEF Personalmanagement Karlsruhe

Karlsruhe

Telefon: +49 (0) 721 83 17 19 - 0
Telefax: +49 (0) 721 83 17 19 - 81