Folyamatszerelő m/f/d

Kirchenlamitz, 95158
Szakértő
Műszak / éjszaka / hétvége
Szakértő
2023.10.31-től

Petra Uliczka asszony
ACTIEF Personalmanagement
Marktredwitz

Munkaköri leírás

Egy jól ismert Kirchenlamitz környéki ügyfél megbízásából pontosan Önt keressük folyamatgépészként (m/f/d).

  • Biztos állás állandó munkaszerződéssel
  • Konkrét esély a felvételre
  • Vonzó bércsomag a BAP kollektív szerződés szerint
  • Személyes támogatás kompetens csapatunktól a helyszínen
  • Ünnepi és karácsonyi bónusz
  • Ingyenes orvosi vizsgálat és munkaruha
  • Hosszú távú foglalkoztatás a régió egyik neves vállalatánál

Az Ön feladatai:

  • A gépek szétszerelése és felszerelése, beleértve a szükséges gyártási perifériákat is.
  • A gyártási folyamat beindítása és az induló alkatrészek ellenőrzése a vizsgálati tervnek megfelelően.
  • Folyamatfelügyelet és a folyamat hibáinak elhárítása
  • A gyártás közbeni tesztek elvégzése a teszttervnek megfelelően
  • A folyamatadatok dokumentálása
  • Gépoptimalizálás a termelékenység növelése érdekében
  • A gépek karbantartása és gondozása

Az Ön profilja:

  • Műanyag/gumiipari gépész szakképesítéssel rendelkezik.
  • Több éves szakmai tapasztalat
  • Műszaki megértés
  • Független és strukturált munkavégzés
  • Hajlandóság váltott műszakban dolgozni

      (4 műszakos rendszerben / hétfőtől vasárnapig)

Frau Petra Uliczka
ACTIEF Personalmanagement Marktredwitz

Telefon: +49 (0) 9231 50521-0
Telefax: +49 (0) 9231 50521-20