Mechatronikai technikus m/f/d

Marktredwitz, 95615
Szakértő
Teljes munkaidőben
Szakértő
Teljes munkaidőben
2023.10.31-től

Petra Uliczka asszony
ACTIEF Personalmanagement
Marktredwitz

Munkaköri leírás

Szakembert keresünk - Mechatronika (m/f/d) Marktredwitz-i telephelyünkre.

  • Biztos állás állandó munkaszerződéssel
  • Konkrét esély a felvételre
  • Vonzó bércsomag a BAP kollektív szerződés szerint
  • Személyes támogatás kompetens csapatunktól a helyszínen
  • Ünnepi és karácsonyi bónusz
  • Ingyenes orvosi vizsgálat és munkaruha
  • Hosszú távú foglalkoztatás a régió egyik neves vállalatánál

Az Ön felelősségi köre:

  • Járművek ellenőrzése és karbantartása
  • Elektronikus és mechanikai hibák diagnosztizálása és elhárítása
  • Alkatrészek beszerelése, cseréje és javítása
  • Diagnosztikai szoftverek és műszaki eszközök működtetése
  • Ügyfélszolgálat a járműtechnológiával kapcsolatos kérdésekre

Mit hozzon magával:

  • Mechatronikai technikus végzettség vagy hasonló képesítés.
  • Gépjárművek karbantartásában és javításában szerzett tapasztalat
  • Az elektronikus rendszerek diagnosztizálásában való jártasság
  • Képes önállóan és csapatban dolgozni

Frau Petra Uliczka
ACTIEF Personalmanagement Marktredwitz

Telefon: +49 (0) 9231 50521-0