Raktárlogisztikai szakember (m/f/d)

Döbeln, 04720
Szakértő
Teljes munkaidőben
Szakértő
Teljes munkaidőben
november 30-tól 2023. november 30-ig

Kerstin Röber asszony
ACTIEF Personalmanagement
Waldheim

Munkaköri leírás

Egy jól ismert döbelni ügyfél megbízásából pontosan Önt keressük raktárlogisztikai szakemberként (m/f/d).

  • Biztos állás állandó munkaszerződéssel
  • Attraktives Gehaltspaket nach GAV-Tarif zzgl. Schichtzuschlägen
  • Képesítés és szakmai tapasztalat szerinti besorolás
  • Ünnepi és karácsonyi bónusz
  • Bónuszkifizetések, mint például "Alkalmazottak toboroznak alkalmazottakat", legfeljebb 450 euróig toborzott alkalmazottanként - korlátlan számban.
  • Hosszú távú foglalkoztatás egy neves vállalatnál
    a régióban.
  • Személyes támogatás hozzáértő csapatunktól
  • Ingyenes orvosi vizsgálat és munkaruha

Az Ön feladatai:

  • Az áruszállítások átvétele és ellenőrzése
  • Teherautók be- és kirakodása targoncával
  • Az áruk címkézése, komissiózása és tárolása
  • Raktárkezelés és készletfelügyelet
  • Könyvelés az árukezelő rendszerben (SAP)
  • Anyagok rendelése és a termelési területek ellátása
  • Az áruk csomagolása és összeszerelése a szállításhoz
  • Szállítási dokumentumok, valamint hiba-, készlet- és minőségjelentések készítése
  • A leltárak előkészítése és realizálása

Az Ön profilja:

  • Kívánatos a logisztikai ágazatban végzett szakképzés.
  • vagy többéves szakmai tapasztalat a logisztika területén
  • Targoncavezetői engedély és üzemeltetési tapasztalat
  • Előnyt jelent az SAP és az MS Office ismerete
  • Folyamat- és célorientált gondolkodás és cselekvés
  • Független és felelősségteljes munkavégzés
  • Megbízhatóság, rugalmasság és hajlandóság a váltott műszakban történő munkavégzésre
  • Szeret motivált csapatban dolgozni

Frau Kerstin Röber
ACTIEF Personalmanagement Waldheim

Waldheim

Telefon: +49 (0) 34327 6678-0