Gép- és berendezéskezelő (m/f/d)

Mittweida, 09648
Szakértő
Műszak / éjszaka / hétvége
Szakértő
03.11.2023-tól

Kerstin Röber asszony
ACTIEF Personalmanagement
Waldheim

Munkaköri leírás

Egy jól ismert közép- és közép-ausztriai ügyfél megbízásából pontosan Önt keressük gép- és berendezéskezelőnek (m/f/d).

  • Biztos állás állandó munkaszerződéssel
  • Konkrét esély a felvételre
  • Vonzó bércsomag a BAP-tarifa szerint, bónuszokkal együtt
  • Személyes támogatás kompetens csapatunktól a helyszínen
  • Ünnepi és karácsonyi bónusz
  • Bónuszkifizetés "Alkalmazottak toboroznak alkalmazottakat", legfeljebb 450,00 €
    toborzott alkalmazottanként, korlátlan számban.
  • Ingyenes orvosi vizsgálat és munkaruha
  • Hosszú távú foglalkoztatás a régió egyik neves vállalatánál

Az Ön feladatai:

  • Összetett géprendszerek felügyelete és beállítása
  • Szervezés és részvétel a karbantartási és javítási intézkedésekben
  • Termék-specifikus/műszaki paraméterek beállítása és ellenőrzése
  • A termék- és választékváltozások végrehajtása
  • A minőségi követelmények nyomon követése és a leállások csökkentése és elkerülése

  • Előnyt jelent a gép- és berendezéskezelői szakképzés elvégzése.
  • A pályakezdők kifejezetten a következőkkel foglalkoznak
  • A hasonló szakmában szerzett képzettséggel
    vagy a termelési ágazatban szerzett tapasztalattal rendelkező pályázóknak is lehetőséget biztosítunk.
  • Független és megbízható munkamódszer
  • Élvezze a csapatmunkát

Frau Kerstin Röber
ACTIEF Personalmanagement Waldheim

Waldheim

Telefon: +49 (0) 34327 6678-0