Mechatronikai technikus (m/f/d) Karbantartás

Großostheim, 63762
Szakértő
Teljes munkaidőben
Szakértő
Teljes munkaidőben
10.01.2024-től

Giancarla Cherchi asszony
ACTIEF Personalmanagement
Aschaffenburg

Munkaköri leírás

Egy jól ismert nagyostheimi ügyfél megbízásából pontosan Önt keressük Mechatronikai technikus (m/f/d) karbantartónak.

  • Biztos állás állandó munkaszerződéssel
  • Kifejezetten kívánatos átvétel
  • Tarifa feletti bércsomag bruttó 21,00 euró/óra (képzettségtől és szakmai tapasztalattól függően)
  • Ünnepi és karácsonyi bónusz
  • Hosszú távú foglalkoztatás a régió egyik neves vállalatánál
  • Személyes támogatás hozzáértő csapatunktól
  • Ingyenes orvosi vizsgálat és munkaruha az UVEX-től

Az Ön feladatai:

  • Gépek és rendszerek javítása, karbantartása és szervizelése
  • A mechanikus és elektromos alkatrészeket tartalmazó gépeken és rendszereken diagnosztikát végeznek.
  • Hibaelemzés és hibaelhárítás
  • A termelési és épületgépészeti létesítmények optimalizálása megfelelő átalakítások révén
  • Javító intézkedések proaktív bevezetése a zavarok elkerülése érdekében
  • A folyamathoz kapcsolódó dokumentáció és rendszerállapot-jelentések készítése az elvégzett munka nyomon követhetősége érdekében.
  • Együttműködés a karbantartási projektekben és a CIP-ben

  • Sikeresen elvégzett mechatronikai technikus (m/f/d), ipari gépész (m/f/d) vagy hasonló szakképzés.
  • Kívánatos lenne a karbantartás és javítás területén szerzett szakmai tapasztalat.
  • Előnyt jelent a villamosmérnöki, méréstechnikai, irányítástechnikai vagy irányítástechnikai szakirányú kiegészítő képesítés.
  • Erős analitikai készség a gyors és megbízható hibadiagnosztikához és hibaelhárításhoz

Frau Giancarla Cherchi
ACTIEF Personalmanagement Aschaffenburg

Telefon: +49 (0) 6021 45649-0