Mechatronikai mérnök (m/f/d)

Sailauf, 63877
Szakértő
Teljes munkaidőben
Szakértő
Teljes munkaidőben
10.01.2024-től

Giancarla Cherchi asszony
ACTIEF Personalmanagement
Aschaffenburg

Munkaköri leírás

Egy jól ismert sailaufi ügyfél megbízásából pontosan Önt keressük teszt mechatronikai technikusnak (m/f/d).

  • Biztos állás állandó munkaszerződéssel
  • Kifejezetten kívánatos átvétel
  • Tarifán felüli bércsomag bruttó 19,00 euró/óra (képzettségtől és szakmai tapasztalattól függően)
  • Ünnepi és karácsonyi bónusz
  • Hosszú távú foglalkoztatás a régió egyik neves vállalatánál
  • Személyes támogatás hozzáértő csapatunktól
  • Ingyenes orvosi vizsgálat és munkaruha az UVEX-től

Az Ön feladatai:

  • A kísérletek előkészítése és végrehajtása
  • Járművek összeszerelése és szétszerelése
  • Vizsgálatok elvégzése a jogszabályi előírásoknak és a megrendelői specifikációknak megfelelően
  • Minőség- és hibavizsgálatok elvégzése
  • A vizsgálati minták dokumentálása
  • A minőségi előírások és a munkavédelmi előírások időben történő betartása
  • Az alkatrészek előkészítése és összeszerelése a vizsgálatokhoz
  • Házon belüli ügyfélszolgálat és a szolgáltatásorientált találkozási üzlet jellemzi mindennapjait.

  • Sikeresen elvégzett mechatronikai technikus (m/f/d), autóipari mechatronikai technikus (m/f/d) vagy hasonló szakképzés.
  • Kívánatosak lennének a tesztelés területén szerzett kezdeti ismeretek.
  • Műszaki készségek és kézügyesség, valamint társaságkedvelő, független és csapatorientált személyiség.
  • Hajlandóság a tovább- és továbbképzésre

Frau Giancarla Cherchi
ACTIEF Personalmanagement Aschaffenburg

Telefon: +49 (0) 6021 45649-0