Sajtolófék m/f/d

Tirschenreuth, 95643
Szakértő
Teljes munkaidőben
Szakértő
Teljes munkaidőben
2024.01.15-től

Petra Uliczka asszony
ACTIEF Personalmanagement
Marktredwitz

Munkaköri leírás

Egy jól ismert tirschenreuthi régióbeli ügyfelünk megbízásából pontosan Önt keressük préspréselőként (m/f/d).

  • Biztos állás állandó munkaszerződéssel
  • Konkrét esély a felvételre
  • Vonzó bércsomag a GVP tarifa szerint
  • Személyes támogatás kompetens csapatunktól a helyszínen
  • Ünnepi és karácsonyi bónusz
  • Ingyenes orvosi vizsgálat és munkaruha
  • Hosszú távú foglalkoztatás a régió egyik neves vállalatánál

Az Ön felelősségi köre:

  • Acélból, rozsdamentes acélból vagy alumíniumból készült egyszerű és bonyolult lemezalkatrészek hajtogatása és hajlítása
  • A gépek beállítási és karbantartási munkáinak elvégzése
  • A gyártott termékek minőségellenőrzése a meghatározott szabványok szerint
  • A gépek kisebb hibáinak javítása
  • A munkafázisok és eredmények dokumentálása

Mit hozzon magával:

  • Elvégezett gép- és berendezéskezelői képzés vagy hasonló képesítés.
  • Tapasztalat a fémtechnológiai gyártógépek kezelésében
  • A gyártási rajzok megbízható megvalósítása
  • Műszaki megértés és kézügyesség
  • Hajlandóság 3 műszakos rendszerben dolgozni
  • Csapatmunkára való képesség és megbízhatóság

Frau Petra Uliczka
ACTIEF Personalmanagement Marktredwitz

Telefon: +49 (0) 9231 50521-0