Raktári és szállítmányozási munkatárs (m/f/d)

Gelnhausen, 63571
Segítő
Teljes munkaidőben
Segítő
Teljes munkaidőben
19.01.2024-től

Lea Schernick asszony
ACTIEF Personalmanagement
Gelnhausen

Munkaköri leírás

Egy jól ismert gelnhauseni ügyfél megbízásából pontosan Önt keressük raktári és szállítmányozási munkatársnak (m/f/d).

  • Biztos állás állandó munkaszerződéssel
  • Konkrét esély a felvételre
  • Tarifán felüli bércsomag bruttó 13,50 €/óra (képzettségtől és szakmai tapasztalattól függően)
  • Vonzó bércsomag a GVP tarifa szerint
  • Személyes támogatás kompetens csapatunktól a helyszínen
  • Ünnepi és karácsonyi bónusz
  • Ingyenes orvosi vizsgálat és munkaruha
  • Hosszú távú foglalkoztatás a régió egyik neves vállalatánál

Az Ön feladatai:

  • Reklámanyagok csomagolása és összeszerelése
  • A reklámanyagok csomagolása a munkadokumentumok szerint
  • Raklapok előkészítése feladásra
  • Beérkező áruk ellenőrzése és rögzítése az ERP rendszerben
  • Belső anyagelosztás / targoncavezetés

Az Ön profilja:

  • Raktári területen szerzett munkatapasztalat
  • ERP-rendszerekkel való munka ismerete
  • Targoncás jogosítvány
  • Fizikailag rugalmas
  • Megbízhatóság és csapatközpontúság
  • B osztályú vezetői engedély + autó előny

Frau Lea Schernick
ACTIEF Personalmanagement Gelnhausen

Gelnhausen

Telefon: +49 (0) 151 27644377