Telefonos munkatárs (m/f/d)

Karlsruhe, Baden, 76227
Teljes munkaidőben
2024.01.23-tól

Hajar Afroune asszony
ACTIEF Personalmanagement
Karlsruhe

Munkaköri leírás

Elkötelezett és motivált munkatársakat keresünk (m/f/d) telefonos munkakörbe, hogy egy neves cégnél erősítsük barátságos csapatunkat!

 Lelkes vagy a hosszú távú ügyfélkapcsolatok kiépítéséért, és kommunikatív személyiség vagy?
Akkor Ön az ideális jelölt (m/f/d) erre az állásra!
Jelentkezzen még ma.

  • Biztos állás állandó munkaszerződéssel
  • Vonzó bércsomag a BAP kollektív szerződés szerint
  • Hosszú távú foglalkoztatás a régió egyik neves vállalatánál
  • Személyes támogatás hozzáértő csapatunktól
  • Tarifán felüli bércsomag és bónuszok
  • Konkrét esély a felvételre
  • Kellemes légkör

Az Ön feladatai:

  • Ön inspirálja ügyfeleit, és átfogó támogatást nyújt nekik.
  • Ön közvetlenül telefonon ad tanácsot ügyfeleinek, és feldolgozza kéréseiket.
  • Gondoskodik a meglévő ügyfelekről, és mindig naprakészen tartja őket.
  • Ön felelős a telefonközpontért
  • Különböző kérdésekben nyújt tájékoztatást

  • Ideális esetben telefonos környezetben szerzett szakmai tapasztalat, pályakezdők is szívesen látjuk.
  • Erős kommunikációs készség és lelkesedés
  • Meghatározás
  • Jó német nyelvtudás

Frau Hajar Afroune
ACTIEF Personalmanagement Karlsruhe

Karlsruhe

Telefon: +49 (0) 721 9378010