Pénzügyi könyvelő (m/f/d)

Rastatt, 76437
Teljes munkaidőben
2024.01.23-tól

Linor Osmani
ACTIEF Personalmanagement
Karlsruhe

Munkaköri leírás

Ügyfelünk jelenleg pénzügyi könyvelőt (m/f/d) keres a számviteli osztály támogatására. A pozíció állandó és közvetlen munkaviszonyban van.

Strukturált személyiség vagy, és szereted a számokat? - Akkor jelentkezz még ma!

Ezt kínálja az új munkáltatója:

  • Rugalmas munkaidő
  • Jó megközelíthetőség tömegközlekedéssel és autóval
  • Jó egyensúly a munka és a magánélet között
  • Lapos hierarchiák
  • Továbbképzési lehetőségek

Az Ön feladatai:

  • Általános pénzügyi számvitel
  • főkönyvi számlák, valamint követelések és kötelezettségek nyilvántartása
  • Havi pénzügyi kimutatások elkészítése
  • Az éves pénzügyi kimutatások elkészítése
  • adminisztratív tevékenységek

  • Sikeresen elvégzett kereskedelmi képzés vagy hasonló képesítés
  • Szükséges szakmai tapasztalat vagy hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • A Microsoft Office alkalmazások magabiztos kezelése
  • Független, strukturált és megbízható munkamódszer
  • Affinitás a számok és a technológia iránt

Herr Linor Osmani
ACTIEF Personalmanagement Karlsruhe

Karlsruhe

Telefon: +49 (0) 721 9378010