Minőségbiztosítási/ méréstechnikus (m/f/d)

Gera, 07554
Szakértő
Teljes munkaidőben
Szakértő
Teljes munkaidőben
05.02.2024-től

Julia Stöhr asszony
ACTIEF Personalmanagement
Gera

Munkaköri leírás

Egy jól ismert, a Gera-AGA régióból származó ügyfél megbízásából pontosan Önt keressük.

  • Biztos állás állandó munkaszerződéssel
  • Konkrét esély a felvételre
  • Vonzó bércsomag a GVP tarifa szerint
  • Személyes támogatás kompetens csapatunktól a helyszínen
  • Ünnepi és karácsonyi bónusz
  • Ingyenes orvosi vizsgálat és munkaruha
  • Hosszú távú foglalkoztatás a régió egyik neves vállalatánál

Az Ön feladatai:

  • Méréstechnikai feladatok elvégzése 3D mérőgépeken
  • Mérési programokat készít Zeiss és Mitutoyo koordináta mérőgépekhez
  • Ön felelős a mérésekért, fejleszti a rögzítő eszközöket, és ellenőrzi a mérési jegyzőkönyvek hitelességét.
  • A mérési folyamatok koordinálása a gyártáshoz
  • A mérések elemzése és dokumentálása
  • A mérési eltérések észlelése és korrekciója
  • A vizsgálati terv és a rajzok szerinti munka

  • Műszaki szakképzés a megmunkálás és az autóipari szabványok terén szerzett tapasztalattal
  • Ideális esetben minőségügyi vagy gépészmérnöki vagy hasonló képesítéssel rendelkező technikus vagy hasonló képesítéssel rendelkező szakember.
  • Önt személy szerint a nagyfokú precizitás, az analitikus gondolkodás, a motiváció, a csapatszellem és az ügyfélközpontúság jellemzi.
  • PC és MS Office ismeretek
  • Alapvető angol nyelvtudás

Frau Julia Stöhr
ACTIEF Personalmanagement Gera

Gera

Telefon: +49 (0) 365 77316-0