Vágógépkezelő (m/f/d)

Kahl am Main, 63796
Szakértő
Teljes munkaidőben
Szakértő
Teljes munkaidőben
2024.02.15-től

Giancarla Cherchi asszony
ACTIEF Personalmanagement
Aschaffenburg

Munkaköri leírás

Egy jól ismert Kahl am Main környéki ügyfél megbízásából pontosan Önt keressük vágógépkezelőnek (m/f/d).

  • Biztos állás állandó munkaszerződéssel
  • Tarifán felüli bércsomag, akár bruttó 22,30 euró/óra
    (képzettségtől és szakmai tapasztalattól függően).
  • Konkrét esély a felvételre
  • Személyes támogatás kompetens csapatunktól a helyszínen
  • Ünnepi és karácsonyi bónusz
  • Ingyenes orvosi vizsgálat és munkaruha
  • Hosszú távú foglalkoztatás a régió egyik neves vállalatánál

Az Ön feladatai:

  • Tolófejes esztergapad működtetése orvosi mikroprecíziós alkatrészek gyártásához különböző nemesfémötvözetekből. nemesfém ötvözetek
  • A gyártott alkatrészek ellenőrzése mikroszkóp, optikai mérőeszközök és a mikroméretekre vonatkozó tüskék vizsgálata.
  • Szerszámcsere és precíziós igazítás, valamint paraméterkorrekció eltérések esetén
  • CNC programok olvasása
  • Kisebb kiigazítások elvégzése
  • Részt vesz a hibaelhárításban, a folyamatos fejlesztési projektekben és a brainstormingban.

Az Ön profilja:

  • Elvégezett vágógépkezelői (m/f/d) vagy hasonló képzés
  • Több éves szakmai tapasztalat szakmunkásként, CNC-szakképesítés kívánatos.
  • Átfogó ismeretek a CNC-gépek működtetésében és programozásában, testreszabásban
  • Erős finommotorikus képességek és kezdeményezőkészség
  • Csapatban való munkavégzésre való képesség, valamint körültekintő és önálló munkamódszer
  • Hajlandóság 3 műszakos modellben dolgozni
  • Erős munkamotiváció és rugalmasság

Frau Giancarla Cherchi
ACTIEF Personalmanagement Aschaffenburg

Telefon: +49 (0) 6021 45649-0