Menedzser (m/f/d) a minőségirányítás területén

Hanau, 63457
Teljes munkaidőben
2024.02.29-től

Giancarla Cherchi asszony
ACTIEF Personalmanagement
Aschaffenburg

Munkaköri leírás

Egy jól ismert hanaui ügyfél megbízásából keresünk Önt menedzserként (m/f/d) a minőségirányítás területére.

  • Biztos állás állandó munkaszerződéssel
  • Tarifán felüli bércsomag bruttó 27,50 euró/óra (képesítéstől és szakmai tapasztalattól függően)
  • Vonzó bércsomag a GVP tarifa szerint
  • Személyes támogatás kompetens csapatunktól a helyszínen
  • Ünnepi és karácsonyi bónusz
  • Ingyenes orvosi vizsgálat és munkaruha az UVEX-től
  • Hosszú távú foglalkoztatás a régió egyik neves vállalatánál

Az Ön feladatai:

  • A DIN ISO 9001:2015 szabvány alapos ismerete, esetleg belső vagy külső auditorképzés.
  • Megalapozott ismeretek a folyamatmodellek, pl. PDCA, gyenge pontok elemzése, pl. SWOT, gyökeres okok elemzése alkalmazásával kapcsolatban.
  • Szakértői csoportok moderálása a szervezet új folyamatainak létrehozásához, pl. folyamatgazdák, folyamatgazdák, KPI-k.
  • A folyamatok közötti interfészek meghatározása

  • legalább 10 éves szakmai tapasztalat a minőségügyi ágazatban (igazolható)
  • Kívánatos lenne a DGQ/TüV/VDA-QMC stb. különböző képzések elvégzése a minőségügy területén.
  • Független és precíz munkavégzés

Frau Giancarla Cherchi
ACTIEF Personalmanagement Aschaffenburg

Telefon: +49 (0) 6021 45649-0