Szakács (m/f/d) - A la carte konyha KÖZVETLEN FELHÍVÁS

Lengefeld, Erzgebirge, 09514
Szakértő
Teljes munkaidőben
Szakértő
Teljes munkaidőben
01.03.2024-től

Sina Kießlich-Ott asszony
ACTIEF Personalmanagement
Chemnitz

Munkaköri leírás

Csapatunknak erősítésre van szüksége! Érdekli, hogy szakácsként vagy szakácsasszisztensként dolgozzon egy nagy múltú és jól ismert családi a la carte étteremben az érdi Lengefeldben? Ha már rendelkezik szakmai tapasztalattal a vendéglátóiparban, és szeretne váltani, vagy érdekli egy kihívásokkal teli munka, akkor KÖZVETLENÜL, elhelyezési utalvány nélkül közvetítjük Önt.

Ezt kínálja az új munkáltatója:

  • Havi bruttó 2900 és 3200 euró közötti, tarifán felüli fizetés.
  • A juttatások és különböző pótlékok kifizetése
  • 50.00 € benzinkártya havonta
  • Ingyenes étkeztetés, jövedelemadó-mentes is
  • 100,00 - 200,00 € közötti borravaló havonta
  • adómentes munkáltatói juttatások (gyermekgondozási támogatás, masszázs, telefonköltségek stb.) igénybevétele
  • Biztonságos munkahely
  • Munkavállalói dicséretek
  • Ingyenes egyenruha
  • Megelőző orvosi vizsgálatok

 Erre számíthat az ACTIEF-től:

  • Szakmai tanácsadás és a megfelelő pozíciók egyéni kiválasztása
  • Hozzáférés olyan vállalatokhoz, amelyek nem nyújtanak be nyilvános pályázatot
  • Pályázati dokumentumainak tökéletes elkészítése

Az Ön felelősségi köre:

  • A német konyha regionális alapanyagokkal való munkája
  • A la carte konyha
  • Menü és bankett szolgáltatás
  • Show főzés a vendégek számára
  • A minőségirányítási és higiéniai koncepció létrehozása és betartása

Mit hozzon magával:

  • Szakképesítés és szakácsként szerzett munkatapasztalat (m/f/d)
  • Önálló és csapatorientált munka az à la carte osztályon
  • Hajlandóság heti 5 napot dolgozni, hétfőtől vasárnapig, 2 műszakban.
  • 6 hetente = 1 hét szabadság (ünnepnapoktól függetlenül)
  • Korlátlan mobilitás

Frau Sina Kießlich-Ott
ACTIEF Personalmanagement Chemnitz

Chemnitz

Telefon: +49 (0) 371 33516-0
Telefax: +49 (0) 371 33516-24