Visszatérési munkatársat (m/f/d) keresünk

Darmstadt, 64291
Segítő
Teljes munkaidőben
Segítő
Teljes munkaidőben
04.03.2024-től

Lorena Özdemir asszony
ACTIEF Personalmanagement
Rüsselsheim

Munkaköri leírás

Egy jól ismert darmstadti arheiligeni ügyfél megbízásából pontosan Önt (m/f/d) keresünk.

  • Biztos állás állandó munkaszerződéssel
  • Konkrét esély a felvételre
  • Vonzó bércsomag a BAP kollektív szerződés szerint
  • Személyes támogatás kompetens csapatunktól a helyszínen
  • Ünnepi és karácsonyi bónusz
  • Ingyenes orvosi vizsgálat és munkaruha
  • Hosszú távú foglalkoztatás a régió egyik neves vállalatánál

Az Ön feladatai:

  • Az értékesíthetőség értékelése és az összes visszáru feldolgozása
  • A visszáru kárleírása, beleértve a fényképes dokumentációt is
  • A visszáru csomagolása és feladása
  • Kommunikáció más szervezeti egységekkel

Az Ön profilja:

  • Kívánatos a visszatérítésben szerzett tapasztalat
  • Kívánatos a raktárban szerzett tapasztalat
  • Motivált

Frau Lorena Özdemir
ACTIEF Personalmanagement Rüsselsheim

Rüsselsheim

Telefon: +49 (0) 6142 60 35 9 - 0