HR asszisztens (m/f/d)

Karlsruhe, Baden, 76133
Teljes munkaidőben
2024.01.23-tól

Josef Glas úr
ACTIEF Personalmanagement
Karlsruhe

Munkaköri leírás

Egy ismert karlsruhei ügyfél megbízásából keresünk Önt HR asszisztens (m/f/d) pozícióba közvetlen közvetítéssel.

TOP pozíció egy nemzetközi környezetben működő vállalatnál, amit nem szabad kihagynod!

Jelentkezzen erre a pozícióra még ma, és élvezze regionális hálózatunk előnyeit.

Ezt kínálja az új munkáltatója:

  • Rugalmas munkaidő
  • Továbbképzési lehetőségek
  • Vonzó fizetési csomag
  • Állandó munkaszerződés

Erre számíthat az ACTIEF-től:

  • Szakmai tanácsadás és a megfelelő pozíciók egyéni kiválasztása
  • Hozzáférés olyan vállalatokhoz, amelyek nem nyújtanak be nyilvános pályázatot
  • Pályázati dokumentumainak tökéletes elkészítése
  • Ingyenes álláspályázati coaching
  • Ingyenes állás-tanácsadás

Az Ön feladatai:

  • A bérek és fizetések előkészítése és nyomon követése
  • Új és meglévő alkalmazottak tanúsítása
  • Részvétel a munkaerő-toborzásban
  • A törzsadatok kezelése és karbantartása
  • Nyugdíjellátás támogatása
  • Munkaköri leírások elkészítése
  • Az üzemi tanács, a felettesek és a munkavállalók kapcsolattartása

  • Sikeresen elvégzett kereskedelmi képzés, első gyakorlati tapasztalattal a humánerőforrás területén
  • Nagyon jó MS Office ismeretek
  • Előnyt jelent a bérszámfejtés ismerete
  • Független és strukturált munkavégzés

Herr Josef Glas
ACTIEF Personalmanagement Karlsruhe

Karlsruhe

Telefon: +49 (0) 721 9378010