Ács (m/f/d) zsaluzatépítés, egyedi alkatrészgyártás

Chemnitz, Szászország, 09224
Szakértő
Teljes munkaidőben
Szakértő
Teljes munkaidőben
12.03.2024-től

Sina Kießlich-Ott asszony
ACTIEF Personalmanagement
Chemnitz

Munkaköri leírás

Ön asztalosként vagy ácsként (m/f/d) dolgozik egy betongyártó vállalatnál. Ön részt vesz az egyedi alkatrészek gyártásához szükséges zsaluzatok gyártásában. A belépés azonnal lehetséges.

Felajánljuk Önnek:

  • Vonzó bércsomag a BAP-tarifa szerint, plusz bónuszok
  • Ünnepi és karácsonyi bónusz
  • Hosszú távú foglalkoztatás a régió egyik neves vállalatánál
  • Személyes támogatás hozzáértő csapatunktól
  • Konkrét esély a felvételre
  • Ingyenes orvosi vizsgálat és munkaruha
  • További képesítés a vállalaton belül Darus jogosítvány
  • Munkavállalói dicséretek
  • Ingyenes parkolóhelyek

Az Ön felelősségi köre:

  • Formák gyártása egyedi alkatrészgyártásunkhoz
  • Áramköri rajzok olvasása
  • Építőelemek és zsalufaanyag feldolgozása
  • Gépek, pl. fűrészek üzemeltetése

Mit hozzon magával:

  • Szakképzett kézműves munka
  • Fizikai alkalmasság és megbízhatóság előfeltétel
  • Kívánatos a zsaluzás területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Megkülönböztetett minőségtudatosság
  • A munkaidő nappali műszakban 4.00 órától kezdődik.
  • Mobilitás autóval vagy kétkerekűvel kötelező

Frau Sina Kießlich-Ott
ACTIEF Personalmanagement Chemnitz

Chemnitz

Telefon: +49 (0) 371 33516-0
Telefax: +49 (0) 371 33516-24