Mellékállású belépő a fémiparban (m/f/d)

Hartha közelében Döbeln, 04746
Segítő
Teljes munkaidőben
Segítő
Teljes munkaidőben
07.03.2024-től

Kerstin Röber asszony
ACTIEF Personalmanagement
Waldheim

Munkaköri leírás

Egy ismert Hartha régióbeli ügyfelünk megbízásából pontosan Önt keressük, mint fémipari pályakezdőt (m/f/d).

Csak minimálbér? - Egyáltalán nem!
A waldheimi Actiefnél többet nyújtunk a minimálbérnél!
Minden hónapban kapsz egy benzinkútra szóló utalványt!
Tudj meg többet még ma!

  • Biztos állás állandó munkaszerződéssel
  • Vonzó bércsomag a BAP-tarifa szerint, bónuszokkal együtt
  • Az osztályozás a képzettség és a szakmai tapasztalat alapján történik!
  • Ünnepi és karácsonyi bónusz
  • Bónusz kifizetés, mint például "Alkalmazottak toboroznak alkalmazottakat", legfeljebb
    450,00 € toborzott alkalmazottanként - korlátlan számban.
  • Hosszú távú foglalkoztatás a régió egyik neves vállalatánál
  • Személyes támogatás hozzáértő csapatunktól
  • Ingyenes orvosi vizsgálat és munkaruha

Az Ön feladatai:

  • Munka előkészítése
  • Különböző alkatrészek (szivattyúk) összeszerelése
  • A gyártási folyamat nyomon követése
  • A gyártott alkatrészek eltávolítása a szállítószalagról
  • Minőségi ellenőrzés / szemrevételezés

Az Ön profilja:

  • Hajlandóság 3 műszakos rendszerben dolgozni
  • Gyártási tapasztalat előnyt jelent
  • Kézművesség
  • Minőség- és mennyiségtudatos munkavégzés
  • Holisztikus gondolkodás és jó szövegértési képesség
  • Barátságos és tisztelettudó magatartás

Frau Kerstin Röber
ACTIEF Personalmanagement Waldheim

Waldheim

Telefon: +49 (0) 34327 6678-0
Telefax: +49 (0) 34327 6678-24