Takarító (m/f/d)

Grimma, 04668
Segítő
Teljes munkaidőben
Segítő
Teljes munkaidőben
2024.01.30-tól

Kerstin Röber asszony
ACTIEF Personalmanagement
Waldheim

Munkaköri leírás

Grimma régióból származó, jól ismert ügyfelünk megbízásából pontosan Önt keresünk takarítónak (m/f/d).

  • Biztos állás állandó munkaszerződéssel
  • Vonzó bércsomag a BAP kollektív szerződés szerint
  • Személyes támogatás kompetens csapatunktól a helyszínen
  • Ünnepi és karácsonyi bónusz
  • Bónuszkifizetések, mint például "Alkalmazottak toboroznak alkalmazottakat", legfeljebb 450 euróig toborzott személyenként, korlátlan számban.
  • Ingyenes orvosi vizsgálat és munkaruha
  • Hosszú távú foglalkoztatás a régió egyik neves vállalatánál

Az Ön feladatai:

  • Karbantartó takarítás 2 ingatlanban Grimma
  • Megfelelés az előírásoknak és iránymutatásoknak
  • A munkaanyagok szakszerű kezelése
  • Garantáltan szakmai betanítás
  • Munkaruha és speciális felszerelés biztosított

    Munkaidő:
    Hétfőtől péntekig
    Objektum 1 max. 14,5 óra
    Objektum 2 max. 10 óra

  • Szakmai tapasztalattal kell rendelkeznie az ingatlangazdálkodás, a karbantartás és az épülettakarítás területén.
  • Független, megbízható és körültekintő munkavégzés
  • A hatályos rendőrségi bizonyítvány kötelező
  • A kanyaró elleni védőoltás igazolása kötelező (1. tárgy)
  • Kívánatos autóvezetői engedély (2. tárgy)

Frau Kerstin Röber
ACTIEF Personalmanagement Waldheim

Waldheim

Telefon: +49 (0) 34327 6678-0