Csapatasszisztens (m/f/d)

Würzburg, 97070
Teljes munkaidőben
05.04.2024-től

Alisa Stoll asszony
ACTIEF Personalmanagement
Karlsruhe

Munkaköri leírás

Szeretne hozzájárulni szakértelmével egy motivált és barátságos csapathoz, és élvezné, hogy összehozza a jelölteket és a vállalatokat?
Akkor a legjobb helyen jársz, mint teljes munkaidős csapatasszisztens (m/f/d) a würzburgi irodánkban!

  • Vonzó fizetési csomag, beleértve a szabadságot és a karácsonyi bónuszokat is.
  • Lapos hierarchia és rövid döntéshozatali folyamatok
  • Motivált csapat
  • A munkaerő-kölcsönzés alapjainak strukturált megismerése
  • Változatos és független felelősségi kör

Az Ön feladatai:

  • Irodaszervezés, a kollégák támogatása a napi ügymenetben
  • Szoros párbeszéd az ügyféltársaságokkal és a pályázókkal
  • Rendelés, postai és iratkezelés
  • A kinevezések megszervezése és előkészítése
  • A pályázatkezelés támogatása

Az Ön profilja:

  • Első szakmai tapasztalat kereskedelmi környezetben
  • Gondos és precíz munkavégzés
  • Nagyon jó szervezőkészség
  • Élvezze az emberekkel való munkát és rendelkezzen egy egészséges adag humorral.
  • Aktív, elkötelezett és határozott személyiség

Frau Alisa Stoll
ACTIEF Personalmanagement Karlsruhe

Karlsruhe

Telefon: +49 (0) 721 8317190
Telefax: +49 (0) 721 83171981