Mozdonyvezető (m/f/d)

Ludwigshafen a Rajna partján, 67063
Szakértő
Teljes munkaidőben
Szakértő
Teljes munkaidőben
09.04.2024-től

Andreas Schlick úr
ACTIEF Personalmanagement
Speyer

Munkaköri leírás

Jelenleg több megbízható mozdonyvezetőt (m/f/d) keresünk egyik ismert ügyfélvállalatunk számára.
Bruttó éves fizetés 60.000 - 70.000 EUR.

Ezt kínálja az új munkáltatója:

  • 32,50 EUR órabér + műszakpótlékok
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • Kiváló minőségű munkaruházat

Az Ön feladatai:

  • A vonat- és tolatási mozgások lelkiismeretes végrehajtása a következők szerint
  • Az alkalmazandó szabályoknak való megfelelés
  • A járművek előkészítő és befejező munkálatainak elvégzése
  • Az utasok megfelelő tájékoztatásának biztosítása
  • Hibák és szabálytalanságok esetén a feladatok azonosítása és átvétele

Az Ön profilja:

  • Érvényes B kategóriájú vasúti vezetői engedély
  • ideális esetben mozdonyvezetői szakmai tapasztalat (m/f/d)
  • A BR 650 (RS1) típusú dízelüzemű járművek engedélyezése kívánatos.
  • Függetlenség, biztonságtudatosság és megbízhatóság
  • Hajlandóság a hétköznapokon, vasárnap és ünnepnapokon történő műszakos munkavégzésre.
  • Jó magaviseleti bizonyítvány benyújtása
  • Vezetői engedély és gépkocsi a munkahely jobb megközelíthetősége érdekében kívánatos.

Herr Andreas Schlick
ACTIEF Personalmanagement Speyer

Speyer

Telefon: +49 (0) 6232 69987-0