Autószerelő / lakatos (m/f/d)

Schwieberdingen, 71701
Szakértő
Teljes munkaidőben
Szakértő
Teljes munkaidőben
Ab 12.04.2024

Anastasia Matvejcuk asszony
ACTIEF Personalmanagement
Stuttgart

Munkaköri leírás

Ügyfelünk további növekedése érdekében Önt keresi haszongépjármű-szerelőnek (m/f/d). De Ön lehet fémipari munkás, lakatos, karosszérialakatos, mezőgazdasági gépszerelő, hegesztő stb. is (m/f/d).

Megtanítjuk a szükséges készségeket

Grow with

  • Szabályozott munkaidő
  • Nincs szombati munkavégzés (helytől függően)
  • Jövőbiztos munkahely
  • Nagyon jó munkahelyi légkör
  • Továbbképzési programok
  • Szerviztabletta a munka megkönnyítésére
  • Munkaruha, beleértve a mosási szolgáltatást
  • Ingyenes italok és még sok más ...

Az Ön feladatai:

  • Gyártófüggetlen haszongépjárművek és felépítményeik karbantartása, nagyjavítása és javítása, beleértve a hegesztési és egyengetési munkákat is.
  • Hibadiagnosztika modern diagnosztikai berendezésekkel különböző mechanikus, elektronikus, hidraulikus és pneumatikus rendszereken.
  • Járműalkatrészek összeszerelése és szokásos műhelyi tevékenységek

  • Járműszerelői, mechatronikai technikus, szerelői vagy fémmegmunkálói (lehetőleg haszongépjárművekre és mezőgazdasági járművekre szakosodott) vagy hasonló képesítés és szakmai tapasztalat - pályamódosítókat is szívesen látunk.
  • Kívánatos a haszongépjárművekkel (tehergépkocsik, teherautók, pótkocsik) kapcsolatos első tapasztalat.
  • Kézügyesség és alapvető műszaki ismeretek
  • Egy jó adag egészséges humor 🙂

Frau Anastasia Matvejcuk
ACTIEF Personalmanagement Stuttgart

Stuttgart

Telefon: +49 (0) 711 71 92 57 - 0