Rendelésfeldolgozó munkatárs (m/f/d)

Rimsting, 83253
Teljes munkaidőben
Ab 16.04.2024

Susanne Sommer asszony
ACTIEF Personalmanagement
Rosenheim

Munkaköri leírás

Egy jól ismert chiemgaui ügyfél megbízásából pontosan Önt keressük, mint rendelési ügyintéző (m/f/d) nemzeti és nemzetközi közvetlen közvetítésre.

Ezt kínálja az új munkáltatója:

  • Állandó munkaszerződés
  • Karácsonyi bónusz / üdülési díj / prémiumok
  • Társasági nyugdíjrendszer
  • Rugalmas munkaidő
  • Modern, barátságos munkakörnyezet
  • Teljesítményalapú fizetés
  • Vállalati események
  • Izgalmas és változatos feladatok
  • Lehetőség egy kis csapatban való aktív és fenntartható részvételre.
  • Nagyon jó betanítás a régóta dolgozó kollégák által
  • Harmonikus, informális munkahelyi légkör, lapos hierarchiával

Erre számíthat az ACTIEF-től:

  • Szakmai tanácsadás és a megfelelő pozíciók egyéni kiválasztása
  • Hozzáférés olyan vállalatokhoz, amelyek nem nyújtanak be nyilvános pályázatot
  • Pályázati dokumentumainak tökéletes elkészítése
  • Ingyenes álláspályázati coaching
  • Ingyenes állás-tanácsadás

Az Ön feladatai:

  • A Németországból és külföldről érkező megrendelések feldolgozása az árukezelő rendszerrel
  • Ügyfélkapcsolat és tanácsadás a rendelési folyamatban (telefonon, írásban)
  • Szállítási okmányok és egyéb, a vámkezeléshez szükséges dokumentumok létrehozása és feldolgozása
  • A szállítási folyamatok nyomon követése
  • A fuvar- és vámszámlák ellenőrzése
  • Értékesítési támogatás

  • Kereskedelmi szakképzésben szerzett végzettség, ideális esetben nagykereskedő (m/f/d), külkereskedő (
    ), ipari ügyintéző (m/f/d) vagy szállítmányozási ügyintéző (m/f/d).
  • Tapasztalat az általános szoftveralkalmazásokban (MS Office és ERP)
  • Élvezze a kapcsolatot és támogatást ügyfeleink számára
  • Érdeklődés a műszaki kérdések iránt
  • A csapatban való önálló munkavégzés az egyik erősséged.
  • Folyékonyan beszél és ír angolul

Frau Susanne Sommer
ACTIEF Personalmanagement Rosenheim

Rosenheim

Telefon: +49 (0) 8031 94145-0
Telefax: +49 (0) 8031 94145-20