Hardverfejlesztő (m/f/d)

Schechen közelében Rosenheim, Felső-Bajorország, 83135
Teljes munkaidőben
Ab 16.04.2024

Susanne Sommer asszony
ACTIEF Personalmanagement
Rosenheim

Munkaköri leírás

Ügyfelünk, egy sikeres, jövőorientált középvállalat számára, amely az elektrotechnika nemzetközi területén tevékenykedik, keresünk hardverfejlesztőt (m/f/d) közvetlen közvetítéssel.

Ezt kínálja az új munkáltatója:

  • Állandó munkaszerződés
  • Alapos bevezető képzés az osztályon dolgozó csapat által
    Rugalmas munkaidő (nincs fő munkaidő, péntekenként félnapos).
  • Mobil munkavégzés lehetősége
  • 30 nap szabadság + 1 további szabadság
  • Szociális munkakörnyezet (ingyenes italok, friss gyümölcsök, saját étkezde minden nap frissen főzött ételekkel, angolórák, vállalati nyugdíjrendszer, továbbképzés támogatása stb.)
  • Munkakerék
  • EGYM vállalati fitness wellness bérlet
  • Nagyon jó teljesítményalapú díjazás
  • Korszerű műszaki berendezések/eszközök
  • Munkavállalói ajánlási program (munkavállalói ajánlási program)
  • Munkavállalói események
  • Öltözők zuhanyzóval
  • EAP (független, holisztikus támogatási program vállalatok és munkavállalók számára)

Erre számíthat az ACTIEF-től:

  • Szakmai tanácsadás és a megfelelő pozíciók egyéni kiválasztása
  • Hozzáférés olyan vállalatokhoz, amelyek nem nyújtanak be nyilvános pályázatot
  • Pályázati dokumentumainak tökéletes elkészítése
  • Ingyenes álláspályázati coaching
  • Ingyenes állás-tanácsadás

Az Ön feladatai:

  • Összeállítások fejlesztése, pl. a teljesítményelektronika vezérlő-, mérő- és szabályozástechnológiájához a piaci érettségig.
  • A fejlesztési követelmények elemzése és meghatározása
  • Összeállítások tervezése és számítása digitális és analóg technológiával
  • A megfelelő alkatrészek kiválasztása, értékelése és karbantartása az anyaggazdálkodási osztállyal együttműködve.
  • Áramköri rajzok tervezése a szerelvények követelményeinek és specifikációinak megfelelően
  • Házon belüli és az ügyfelek telephelyén végzett tesztek felállítása és elvégzése
  • A Mérnöki és Tesztközpont részleg támogatása az új szerelvények gyártásba történő integrálásában.

  • Villamosmérnöki végzettség (diploma/mesterfokozat) vagy több mint 5 éves szakmai tapasztalattal rendelkező technikus, kívánatos az elektronika vagy a teljesítményelektronika területén szerzett szakirányú végzettség.
  • Az áramköri technológia nagyon jó ismerete
  • Jó irányítástechnikai ismeretek
  • VHDL alapjai kívánatosak
  • Független, lelkiismeretes és proaktív munkavégzési mód

Frau Susanne Sommer
ACTIEF Personalmanagement Rosenheim

Rosenheim

Telefon: +49 (0) 8031 94145-0