Villanyszerelő mint szerviztechnikus m/f/d

Frankfurt am Main, 60311
Szakértő
Teljes munkaidőben
Szakértő
Teljes munkaidőben
Ab 17.04.2024

Virginia Sikora asszony
ACTIEF Personalmanagement
Offenbach

Munkaköri leírás

Biztos állást keres, garantált fizetéssel és rendszeres munkaidővel?
Akkor jelentkezzen online még ma, és legyen az Actief csapat tagja.

Frankfurt/Offenbach/Hanau-i ügyfelünk számára keresünk villanyszerelőket, mint szerviztechnikusok m/f/d

  • Biztos munkahely a Rajna-Majna régióban lévő ügyfeleinknél
  • Semmi sem áll az átvétel útjában, ragadd meg a lehetőséget!
  • Vonzó bércsomag a GVP bértábla szabályai szerint
  • Teljes munkaidős munkaidő
  • Támogatás a 49 eurós jegyhez
  • Különböző látásmodellek kaphatók 1 rétegtől 3 rétegig
  • Személyes támogatás kompetens csapatunktól a helyszínen
  • Ünnepi és karácsonyi bónusz
  • Ingyenes orvosi vizsgálat és munkaruha
  • Hosszú távú foglalkoztatás a régió egyik neves vállalatánál
  • Üdvözlő bónusz 150€
  • Munkavállalók toborozzák a jövő munkavállalóit 450€ kampány

Az Ön feladatai:

  • Elektromos rendszerek karbantartása és szervizelése
  • Elektromos szerelések széles skálájának elvégzése
  • A hibák önálló elhárítása és a működési folyamatok optimalizálása az ingatlanokban.
  • Hibaelhárítás és hibaelhárítás
  • A mobileszközökön keresztül végzett tevékenységek digitális dokumentálása
  • A szükséges szakcégek irányítása és szervezése és
  • Alvállalkozók
  • A szervizelendő elektromos rendszerek tökéletes általános műszaki állapotának biztosítása.

Minden elfér? Akkor tökéletes kezekben van ez az ügyfél... Készen áll? Jelentkezzen most!

  • Villamosmérnöki képzés, pl. elektronikai technikus / villanyszerelő / energetikai rendszerelektronikai technikus / üzemtechnika / energia- és épületgépészet / automatizálási és rendszertechnika vagy villanyszerelő szakirányú végzettség.
  • Ügyfélközpontú, elkötelezett munkatárs, akinek a csapatmunka és a megbízhatóság magától értetődő
  • Ideális esetben első szakmai tapasztalattal, de a pályakezdőket vagy a továbbképzési ambíciókkal rendelkező, technikailag tapasztalt pályakezdőket is szívesen látjuk!
  • B2 szintű német nyelvtudás / B kategóriás jogosítvány

Frau Virginia Sikora
ACTIEF Personalmanagement Offenbach

Offenbach

Telefon: +49 (0) 69 80 90 688 - 0