Schlosser/Löter (m/w/d) in Tagschicht gesucht!

Schkeuditz, 04435
Szakértő
Teljes munkaidőben
Szakértő
Teljes munkaidőben
Ab 17.04.2024

Claudia Hesse asszony
ACTIEF Personalmanagement
Leipzig

Munkaköri leírás

Für einen namhaften Kunden in der Region suchen wir Sie als Schlosser/Löter (m/w/d) in Arbeitnehmerüberlassung.

Felajánljuk Önnek:

  • Biztos állás állandó munkaszerződéssel
  • Konkrét esély a felvételre
  • Attraktives Gehaltspaket nach GVP-Tarif (Stundenlohn ab 18,00 € – qualifikationsabhängig)
  • Személyes támogatás kompetens csapatunktól a helyszínen
  • Ünnepi és karácsonyi bónusz
  • Ingyenes orvosi vizsgálat és munkaruha
  • Hosszú távú foglalkoztatás a régió egyik neves vállalatánál

Az Ön felelősségi köre:

  • Durchführen von Hartlötarbeiten an Kleinrohrarbeiten durchführen

Mit hozzon magával:

  • Schlosserfähigkeiten bzgl. (Montage & Demontage von Kleinrohrsystemen notwendig)
  • abgeschlossene Ausbildung im Metallbereich erforderlich
  • Arbeit Montag bis Freitag in Tagschicht

Frau Claudia Hesse
ACTIEF Personalmanagement Leipzig

Leipzig

Telefon: +49 (0) 341 909 748 - 0