Targoncavezető (m/f/d)

Suhl, 98527
Segítő
Teljes munkaidőben
Segítő
Teljes munkaidőben
Ab 17.04.2024

Katharina Groß asszony
ACTIEF Personalmanagement
Suhl

Munkaköri leírás

Für unseren langjährigen Kunden in Suhl suchen wir genau Sie als Staplerfahrer (m/w/d) zur Be- und Entladung von Lkw.

  • Biztos állás állandó munkaszerződéssel
  • Konkrét esély a felvételre
  • Vonzó bércsomag a BAP kollektív szerződés szerint
  • Személyes támogatás kompetens csapatunktól a helyszínen
  • Ünnepi és karácsonyi bónusz
  • Ingyenes orvosi vizsgálat és munkaruha
  • Hosszú távú foglalkoztatás a régió egyik neves vállalatánál

Az Ön feladatai:

  • Tehergépkocsik be- és kirakodása rakodórámpán keresztül
  • raklapokon lévő áruk polcokra történő felemelése
  • Rácsos dobozokat pontosan egymás tetejére rakni
  • Targoncák karbantartása és szervizelése

  • A rakodórámpán keresztüli be- és kirakodásban szerzett tapasztalat elengedhetetlen.
  • Targoncavezetői engedély rendelkezésre áll
  • Nagyon jó német nyelvtudás
  • Képes nyomás alatt dolgozni és szeret csapatban dolgozni.

Frau Katharina Groß
ACTIEF Personalmanagement Suhl

Suhl

Telefon: +49 (0) 3681 45343 - 0