ALKALMAZOTT (M/F/D) LOGISZTIKA

Lipcse, 04356
Szakértő
Műszak / éjszaka / hétvége
Szakértő
Ab 18.04.2024

Katrin Walther asszony
ACTIEF Personalmanagement
Leipzig

Munkaköri leírás

Egy ismert lipcsei régióbeli ügyfél megbízásából pontosan Önt keressük munkatársnak (m/f/d) a logisztikai ágazatba.

  • Biztos állás állandó munkaszerződéssel
  • Konkrét esély a felvételre
  • Vonzó bércsomag a BAP-tarifa és a vegyipari tarifa szerint
  • Sie beginnen mit 16,27 €/h bis max. 23,63 €/h
  • Személyes támogatás kompetens csapatunktól a helyszínen
  • Ünnepi és karácsonyi bónusz
  • Ingyenes orvosi vizsgálat és munkaruha
  • Hosszú távú foglalkoztatás a régió egyik neves vállalatánál

Az Ön feladatai:

  • Alkatrészek és késztermékek szállítása targoncával
  • A visszautasított raklapok átvétele és megfelelő állapotba hozása érdekében történő feldolgozása
  • Kézi tárolási és visszakeresési tevékenységek és a termelés ellátása
  • Szállítások visszaigazolása targoncás terminálon keresztül (esetleg)

  • Kívánatos a logisztika területén szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Alapvető ismeretek a foglalási folyamatok elvégzéséről targoncás terminál és/vagy kézi eszköz használatával (egyszerű szkennelés) à nice to have
  • Flottás targoncák engedélye
  • Hajlandóság váltott műszakban dolgozni (az Egyesült Királyság rendszerében az előremenő hét: 2 FS / 2 SS / 2-3 NS).
  • Független és megbízható munkavégzés
  • Rugalmasság és rugalmasság
  • jó német nyelvtudás írásban és szóban (legalább B2)

Frau Katrin Walther
ACTIEF Personalmanagement Leipzig

Leipzig

Telefon: +49 (0) 341 909 748 - 0
Telefax: +49 (0) 341 909 748 - 20