Anyagtervező (m/f/d) teljes munkaidőben

Neuburg an der Donau, 86633
Teljes munkaidőben
Ab 19.04.2024

Moritz Gottschalk úr
ACTIEF Personalmanagement
Ingostadt

Munkaköri leírás

Ingolstadti ügyfelünk számára keresünk Önt anyagdiszpécser (m/f/d) pozícióba a műszaki osztályra. Felkeltettük az érdeklődését? Akkor várjuk jelentkezési dokumentumait.

  • Biztonságos munkahely
  • Ünnepi és karácsonyi bónusz
  • Személyes támogatás kompetens csapatunktól a helyszínen
  • Vonzó bércsomag a BAP kollektív szerződésnek megfelelően és rendszeres bérkiigazításokkal

Az Ön feladatai:

  • Ön felelős a gyártás előtti tervezésért
  • Ön veszi át a kommunikációt az ügyfelekkel a helyszínen
  • Ön szervezi a különleges utazásokat, és felelős a szállítások és információk kezeléséért.
  • Átveszi a külső forrásból származó alkatrészek és nyersanyagok beszerzését.

  • Ipari ügyintéző (m/f/d), ipari ügyintéző (m/f/d) vagy hasonló kereskedelmi képzésben szerzett végzettséget.
  • Ideális esetben rendelkezik kezdeti szakmai tapasztalattal a menetrendkészítés és az autóipar területén.
  • Meggyőzött minket erős szolgáltatásorientáltságával és megbízható munkamódszerével.
  • Jó angol és MS-OFFICE ismeretekkel rendelkezik.

Herr Moritz Gottschalk
ACTIEF Personalmanagement Ingostadt

Ingostadt

Telefon: +49 (0) 841 93 17 06 1 - 0
Telefax: +49 (0) 841 93 17 06 1 - 20