Anyagtervező / gyártástervező (m/f/d)

Kaiserslautern, 67663
Szakértő
Teljes munkaidőben
Szakértő
Teljes munkaidőben
Ab 19.04.2024

Martin Klass úr
ACTIEF Personalmanagement
Kaiserslautern

Munkaköri leírás

Idegesít a munkád?
Kelj fel és menj dolgozni az ACTIEF segítségével!

Kaiserslautern-i, jól ismert ügyfelünk (
) megbízásából pontosan Önt keressük, mint gyártástervezőt (m/f/d).

Azonnali kezdéssel, hosszú távú foglalkoztatással, jó busz- és vonatjáratokkal és nagy eséllyel felvesznek!

Közvetlen elhelyezés lehetséges, csak vegye fel velünk a kapcsolatot!

Felajánljuk Önnek:

  • 16,00 - 22,00 euró közötti fizetés (szakmai tapasztalattól és képesítéstől függően).
  • Ünnepi és karácsonyi bónusz
  • a "Munkavállalók toboroznak munkatársakat" 450 EUR összegű bónusz.
  • biztos állás állandó munkaszerződéssel
  • Hosszú távú foglalkoztatás a régió egyik elismert vállalatánál, és nagy esély a felvételre.
  • Személyes támogatás hozzáértő csapatunktól

Az Ön felelősségi köre:

  • Ön felelős a termelés tervezéséért, figyelembe véve az operatív erőforrásokat és költségeket.
  • Ön felel a nyersanyagok és csomagolóanyagok beszerzéséért, valamint a készletgazdálkodásért.
  • Gondoskodik a visszáru és a panaszok feldolgozásáról
  • A zökkenőmentes gyártási folyamat biztosítása érdekében számos más részleggel, például a logisztikával, a nyersanyagtervezéssel és a beszerzéssel fog együttműködni.
  • És még sok más izgalmas feladat vár rád!

Mit hozzon magával:

  • Sikeresen befejezett szakmai gyakorlatot, például ipari ügyintézőként, vagy már rendelkezik tapasztalattal a gyártástervezés és az anyagtervezés területén.
  • Ön szívesen tárgyal a beszállítókkal, és különösen jellemző önre a nyitottság.
  • Magas fokú kezdeményezőkészséggel és erős kommunikációs készséggel rendelkezik írásban és szóban, lehetőleg angol nyelven is (nem elengedhetetlen).
  • Jártas vagy az MS Office programokban, és ideális esetben már van tapasztalatod az SAP-alkalmazásokkal való munkavégzésben.
  • Csapatjátékosnak nevezed magad, és nagyfokú elkötelezettséggel rendelkezel.

Herr Martin Klass
ACTIEF Personalmanagement Kaiserslautern

Telefon: +49 (0) 631 370945-0