Targoncavezető öntödében (m/f/d)

Eisenberg (Pfalz), 67304
Segítő
Teljes munkaidőben
Segítő
Teljes munkaidőben
Ab 19.04.2024

Martin Klass úr
ACTIEF Personalmanagement
Kaiserslautern

Munkaköri leírás

Idegesít a munkád?
Kelj fel és menj dolgozni az ACTIEF segítségével!

Ismert eisenbergi ügyfelünk megbízásából (
) pontosan Önt keressük targoncavezetőnek egy öntödébe (m/f/d).

Azonnali kezdéssel, hosszú távú foglalkoztatással, nagy esélyekkel és akár 17,66 eurós órabérrel!

Felajánljuk Önnek:

  • 17,66 euróig terjedő órabér plusz műszakpótlék
    (az első munkanaptól: 15,00 euró, 6 hét után: 15,53 euró, 3 hónap után: 15,89 euró, 15 hónap után: 17,66 euró).
  • A "Munkavállalók toboroznak munkavállalókat" 450 EUR bónusz.
  • Ünnepi és karácsonyi bónusz
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Nagy az esélye annak, hogy felveszik
  • Személyes támogatás barátságos csapatunktól a helyszínen
  • Ingyenes orvosi vizsgálat és munkaruha

Az Ön felelősségi köre:

  • A vállalat különböző állomásait látja el anyaggal
  • Gondoskodik a késztermékek raktárba történő berakodásáról.
  • Teherautók be- és kirakodása
  • Ellenőrzi a dokumentumokat

Mit hozzon magával:

  • Érvényes targoncavezetői engedéllyel rendelkezik, és jó tapasztalattal rendelkezik a szokásos targoncatípusok kezelésében.
  • Felkészült a váltott műszakos munkára
  • Az Ön munkamódszere strukturált és lelkiismeretes.
  • Önállóan és rugalmasan dolgozik
  • Csapatjátékosnak nevezed magad, és nagyfokú elkötelezettséggel rendelkezel.

Herr Martin Klass
ACTIEF Personalmanagement Kaiserslautern

Telefon: +49 (0) 631 370945-0