Raktárlogisztikai szakember (m/f/d)

Bruchmühlbach-Miesau, 66892
Szakértő
Teljes munkaidőben
Szakértő
Teljes munkaidőben
Ab 19.04.2024

Martin Klass úr
ACTIEF Personalmanagement
Kaiserslautern

Munkaköri leírás

Idegesít a munkád?
Kelj fel és menj dolgozni az ACTIEF segítségével!

Bruchmühlbach-Miesau-i, jól ismert ügyfelünk megbízásából Önt keressük raktárlogisztikai szakemberként (m/f/d).

Azonnali kezdéssel, hosszú távú munkaviszonnyal, jó busz- és vonatközlekedéssel, nagy felvételi esélyekkel!

Közvetlen elhelyezés is lehetséges, csak vegye fel velünk a kapcsolatot!

Felajánljuk Önnek:

  • 15,50-19,00 € közötti fizetés plusz műszakpótlék (szakmai tapasztalattól függően)
  • Ünnepi és karácsonyi bónusz
  • a "Munkavállalók toboroznak munkatársakat" 450 EUR összegű bónusz.
  • biztos állás állandó munkaszerződéssel
  • hosszú távú pozíció a régió egyik neves vállalatánál, és nagy esély a felvételre.
  • Személyes támogatás hozzáértő csapatunktól
  • Ingyenes orvosi vizsgálat és munkaruha

Az Ön felelősségi köre:

  • Önállóan feldolgozza és könyveli a bejövő és kimenő árukat.
  • Az ERP rendszerben a termelési igényeknek megfelelően válogat és könyvel az ERP rendszerben
  • Ön felelős az áruk kicsomagolásáért és csomagolásáért, valamint a szállítási dokumentumok biztosításáért.
  • Összeállítod a szállítmányokat és a szállítási dokumentumokat, és lelkiismeretesen ellenőrzöd őket.
  • Ön felelős az áruk belső szállításáért és a raktározás helyszínén történő tárolásáért.
  • A raktárkezelés és -szervezés részeként rendszeres készletellenőrzéseket végzel
  • Ön kezeli a kommunikációt az összes szükséges részleggel és külső partnerrel.

Mit hozzon magával:

  • Kétéves raktárlogisztikai szakmunkásképzőt végzett, vagy hasonló képesítéssel rendelkezik.
  • IT-ismeretekkel rendelkezik (ERP-rendszerek és MS Office)
  • Az Ön munkamódszere strukturált és lelkiismeretes.
  • Csapatjátékosnak nevezed magad, és nagyfokú elkötelezettséggel rendelkezel.
  • Ideális esetben rendelkezik targoncavezetői engedéllyel (nem kötelező).
  • Hajlandónak kell lenned váltott műszakban dolgozni

Herr Martin Klass
ACTIEF Personalmanagement Kaiserslautern

Telefon: +49 (0) 631 370945-0