Minőségbiztosítási szakértő (m/f/d)

Bruchmühlbach-Miesau, 66892
Szakértő
Teljes munkaidőben
Szakértő
Teljes munkaidőben
Ab 19.04.2024

Martin Klass úr
ACTIEF Personalmanagement
Kaiserslautern

Munkaköri leírás

Idegesít a munkád?
Kelj fel és menj dolgozni az ACTIEF segítségével!

Bruchmühlbach-Miesau-i (
), jól ismert ügyfelünk megbízásából pontosan Önt keressük minőségbiztosítási szakemberként (m/f/d).

Azonnali kezdéssel, hosszú távú foglalkoztatással, jó busz- és vonatközlekedéssel, nagy esélyekkel!

Közvetlen elhelyezés is lehetséges, csak vegye fel velünk a kapcsolatot!

  • 15,50 € - 20,00 € közötti órabér plusz műszakpótlék (szakmai tapasztalattól és képesítéstől függően).
  • A "Munkavállalók toboroznak munkavállalókat" 450 EUR bónusz.
  • Ünnepi és karácsonyi bónusz
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Nagyon jó közlekedési kapcsolatok, így tömegközlekedéssel is könnyen eljuthat a munkahelyére.
  • Nagy az esélye annak, hogy felveszik
  • Személyes támogatás barátságos csapatunktól a helyszínen
  • Ingyenes orvosi vizsgálat és munkaruha

Az Ön felelősségi köre:

  • Ellenőrzi a termék minőségét az előírásoknak megfelelően, és a sorozatgyártási folyamatban tesztjelentéseket készít.
  • Ön elvégzi a kezdeti mintavételes vizsgálatokat és dokumentálja az eredményeket.
  • 3D koordináta mérőgépeket kezel és programoz
  • Tesztterveket készít és szerkeszt
  • SPC-kártyákat hoz létre és elemzi azokat

Mit hozzon magával:

  • Sikeresen befejezett szakképzéssel rendelkezik, például vágógépkezelőként, ipari gépészként vagy minőségügyi szakemberként, és ideális esetben már szerzett szakmai tapasztalatot a minőségbiztosítás területén.
  • Magabiztosan használja az MS Office programokat
  • Rugalmas vagy és hajlandó vagy váltott műszakban dolgozni (korai/ebédidőben).
  • Csapatjátékosnak nevezed magad, és nagyfokú elkötelezettséggel rendelkezel.
  • Ön strukturáltan és lelkiismeretesen dolgozik.
  • Megbízható és célorientált vagy

Herr Martin Klass
ACTIEF Personalmanagement Kaiserslautern

Telefon: +49 (0) 631 370945-0