Servicemitarbeiter (m/w/d)

Gronau (Leine), 31028
Szakértő
Teljes munkaidőben
Szakértő
Teljes munkaidőben
Ab 23.04.2024

Rayk Münzing úr
ACTIEF Personalmanagement
Braunschweig

Munkaköri leírás

Für unseren Kunden in der Industriedienstleistung suchen wir am Standort Gronau Servicemitarbeiter (m/w/d)

  • Biztos állás állandó munkaszerződéssel
  • Vonzó bércsomag a GVP tarifa szerint + bónuszok
  • Személyes támogatás hozzáértő csapatunktól
  • Ingyenes orvosi vizsgálat és munkaruha

Az Ön feladatai:

  • Durchführung von Wartungsarbeiten an Betriebsstoff- und Schmierstoffsystemen beim Kunden, Durchführung von Maschinenreinigungen sowie Umfeldreinigungen
  • Disposition und Logistikabwicklung für die beim Kunden zu betreuenden Verbrauchsprodukte, gelegentliche Vertretung von Servicemitarbeitern/-innen auf den Einsatzstellen im Organisationsbereich
  • A meglévő megrendelések optimalizálása
  • Az ügyfél által használt üzemi folyadékok és kenőanyagok valamennyi fogyasztási, mérési és karbantartási értékének, valamint az elvégzett karbantartási munkáknak a rögzítése vonalkódrendszer, PC vagy kézírás segítségével.

  • Ipari szolgáltatások területén szerzett szakképzettség vagy szakmunkásképzés, megfelelő szakmai tapasztalattal és azzal egyenértékű ismeretekkel és készségekkel.
  • Kívánatos az ipari környezetben szerzett munkavállalói tapasztalat (m/f/d)
  • Független, megbízható és ügyfélközpontú munkavégzés, csapat- és kommunikációs készség.
  • B osztályú vezetői engedély szükséges, targoncavezetői engedély előnyt jelent
  • Jó német nyelvtudás

Herr Rayk Münzing
ACTIEF Personalmanagement Braunschweig

Telefon: +49 (0) 531 2344910