Diák szociális szolgáltatások (m/f/d)

Bad Homburg vor der Höhe, 61350 Bad Homburg vor der Höhe, 61350
Részmunkaidő - rugalmas
Ab 23.04.2024

Volker Schilling úr
ACTIEF Personalmanagement
Eschborn

Munkaköri leírás

Im Auftrag eines namhaften Kunden aus Bad Homburg suchen wir genau Dich als Werkstudent Sozialwesen (m/w/d) in Teilzeit (20h/Woche).

  • Biztos állást kínálunk Önnek állandó munkaszerződéssel.
  • A TVöD alapján 8 S-tól 8 S-ig (képzettségtől és szakmai tapasztalattól függően) tarifa feletti bércsomaggal fizetjük Önt.
  • Kiegészítő kifizetések, például üdülési és karácsonyi jutalmak
  • Személyesen támogatja Önt hozzáértő csapatunk

Promóciós időszakunk alatt 250 euró kezdő bónuszt kap!

Az Ön felelősségi köre:

  • Támogatás az óvodában, iskola utáni gondozási központban vagy bölcsődében végzett munkához
  • Kirándulások társtervezése és szervezése
  • Szociális készségeket tanítasz

  • Ön beiratkozott szociális munka / általános iskolai tanítás / gyógypedagógia / neveléstudomány vagy pedagógia szakos hallgató.
  • A védenceiddel való munka fontos számodra.
  • Ön nyitott és kommunikatív

Herr Volker Schilling
ACTIEF Personalmanagement Eschborn

Eschborn

Telefon: +49 (0) 6196 777991-0