Beszerzési alkalmazott (m/f/d)

Colditz, 04680
Teljes munkaidőben
Ab 23.04.2024

Kerstin Röber asszony
ACTIEF Personalmanagement
Waldheim

Munkaköri leírás

Im Auftrag eines namhaften Kunden aus der Region Colditz suchen wir genau Sie als Mitarbeiter Einkauf (m/w/d).

  • Biztos állás állandó munkaszerződéssel
  • Konkrét esély a felvételre
  • Vonzó bércsomag a BAP-tarifa szerint, bónuszokkal együtt
  • Személyes támogatás kompetens csapatunktól a helyszínen
  • Szabadság és karácsonyi jutalmak Bónuszkifizetések, például "Alkalmazottak toboroznak alkalmazottakat", legfeljebb 450 euróig toborzott alkalmazottanként.
  • Ingyenes orvosi vizsgálat és munkaruha
  • Hosszú távú foglalkoztatás a régió egyik neves vállalatánál

Az Ön feladatai:

  • Fachverantwortung für:
    – Beschaffung und Bestandsführung von Verpackungszubehör
    – Durchführung von statistischen Auswertungen
    – Operativen Einkauf
  • Rendelkezés/tervezés/beszállító kiválasztása
  • Beszerzési és ártárgyalások lefolytatása
  • Részvétel a szerződéskötés kezdeményezésében/szerződéskötésben
  • Panaszok feldolgozása

Az Ön profilja:

  • A kereskedelmi ágazatban végzett szakképzés
  • Idealerweise erste Berufserfahrungen im Einkauf
  • Anwendungsbereite PC-Kenntnisse (MS-Office)
  • Kenntnisse der deutschen und englischen Sprache in Wort und Schrift
    (verhandlungssicher)
  • Folyamatorientált, osztályokon átívelő gondolkodás és cselekvés
  • erős kommunikációs készség és csapatban való munkavégzésre való képesség

Frau Kerstin Röber
ACTIEF Personalmanagement Waldheim

Waldheim

Telefon: +49 (0) 34327 6678-0