GÉPKEZELŐ (M/F/D)

Lipcse, 04356
Szakértő
Teljes munkaidőben
Szakértő
Teljes munkaidőben
Ab 23.04.2024

Mehmet Celik úr
ACTIEF Personalmanagement
Leipzig

Munkaköri leírás

Egy ismert lipcse-északi régióbeli ügyfelünk megbízásából pontosan Önt keressük gépkezelőként (m/f/d).

  • Biztos állás állandó munkaszerződéssel
  • Konkrét esély a felvételre
  • Vonzó bércsomag a BAP-tarifa és a vegyipari tarifa szerint
  • 16,01 €/h-tól kezdődően legfeljebb 21,10 €/h-ig.
  • Személyes támogatás kompetens csapatunktól a helyszínen
  • Ünnepi és karácsonyi bónusz
  • Ingyenes orvosi vizsgálat és munkaruha
  • Hosszú távú foglalkoztatás a régió egyik neves vállalatánál

Az Ön feladatai:

  • A termelőüzemünk berendezéseinek üzemeltetése
  • A rendszerek beállítása
  • Formátumkonverziók elvégzése
  • A termelési folyamatok nyomon követése
  • A vegyipar összes szükséges higiéniai és termelési előírásának betartása
  • A rendszerek üzemeltetési karbantartása és tisztítása
  • Termelési megbízások önálló feldolgozása

Az Ön profilja:

  • Műszaki területen végzett szakképzés
  • Ideális esetben szakmai tapasztalat egy ipari vállalat termelésében
  • Hajlandóság a teljesen folyamatos műszakos munkarendben dolgozni (előremenő gördülő hét) (2x FS, 2 x SS, 2 x NS - 3 szabadnap).
  • Magas minőségi és higiéniai tudatosság

Herr Mehmet Celik
ACTIEF Personalmanagement Leipzig

Leipzig

Telefon: +49 (0) 341 909 748 - 0