LAGERMITARBEITER (m/w/d)

Merseburg, 06217
Segítő
Teljes munkaidőben
Segítő
Teljes munkaidőben
Ab 23.04.2024

Sabine Pfuhl asszony
ACTIEF Personalmanagement
Naumburg

Munkaköri leírás

Sie möchten beruflich etwas Neues wagen?

Unser Kunde mit Sitz in Merseburg freut sich darauf, SIE als neuen Lagerprofi (m/w/d) in Vollzeit im Team begrüßen zu dürfen.

  • Vonzó bércsomag a BAP tarifa szerint, plusz ágazati felárak stb.
  • Ingyenes biztonsági ruházat
  • Órabér 13,50 eurótól + pótlékok
  • Megelőző orvosi vizsgálatok (ingyenes)
  • Személyes támogatás hozzáértő személyzeti tanácsadóktól
  • Hosszú távú foglalkoztatás az ügyfél által tervezett átvétellel
  • Képzési lehetőségek az ACTIEF-en keresztül

Az Ön feladatai:

  • Verpackung und Lagerung von Vor- und Endprodukten
  • Bestückung der Abwickelgestelle und der Rollenspalter
  • Organisation des Lagerausgangs

Az Ön profilja:

  • erste Berufserfahrungen im Lagerbereich von Vorteil
  • Bereitschaft im Mehrschichtsystem sollte vorhanden sein
  • Saját gépkocsi a munkahely eléréséhez kötelező
  • die Deutschkenntnisse sollten verhandlungssicher sein

Frau Sabine Pfuhl
ACTIEF Personalmanagement Naumburg

Naumburg

Telefon: +49 (0) 3445 710 838 - 0
Telefax: +49 (0) 3445 710 838 - 9