Villanyszerelő a vizsgálati területen (m/f/d)

Offenburg, 77652
Szakértő
Teljes munkaidőben
Szakértő
Teljes munkaidőben
Ab 24.04.2024

Boris Weber úr
ACTIEF Personalmanagement
Lahr

Munkaköri leírás

Egy neves offenburgi ügyfelünk megbízásából keresünk Önt digitális szerelvények és nagyfeszültségű tápegységek tesztelésével foglalkozó villanyszerelőnek (m/f/d).

  • Biztos állás állandó munkaszerződéssel
  • Konkrét esély a felvételre
  • Vonzó, tarifa feletti bércsomag
  • Személyes támogatás kompetens csapatunktól a helyszínen
  • Hosszú távú foglalkoztatás a régió egyik neves vállalatánál

Az Ön feladatai:

  • Összetett elektronikus szerelvények és nagyfeszültségű tápegységek tesztelése, üzembe helyezése és hibaelhárítása
  • Együttműködés az új induló/zéró szériákkal és azok integrálásával a vizsgálati területbe
  • A szerelvények és végberendezések támogatása az üzembe helyezés során, szükség esetén a helyszínen, az ügyfél telephelyén is.
  • A gyártási és tesztelési lépések dokumentálása

  • Villanyszerelő (m/f/d) vagy elektronikai technikus (m/f/d) végzettséggel rendelkezik.
  • Az alkatrészvizsgálat területén szerzett ismeretek, és lehetőleg nagyfeszültség kezelésében szerzett tapasztalatok.
  • Magas fokú minőség- és felelősségtudat
  • Csapatban való munkavégzésre való képesség, elemzőképesség és rugalmasság.

Herr Boris Weber
ACTIEF Personalmanagement Lahr

Lahr

Telefon: +49 (0) 7821 98052-0
Telefax: +49 (0) 7821 98052-29