Zur Direktvermittlung! Industriemechaniker/Facharbeiter Metall (m/w/d) in Jena gesucht!

Jena, 07751
Szakértő
Teljes munkaidőben
Szakértő
Teljes munkaidőben
Ab 25.04.2024

Kerstin Hildebrandt asszony
ACTIEF Personalmanagement
Jena

Munkaköri leírás

Wir suchen Sie als Industriemechaniker/Facharbeiter Metall m/w/d für einen Kunden in Jena, zur Direktvermittlung!

Stundenlohn von 19,00 Euro bis 20,00 Euro“

  • Biztonságos munkahely
  • Vonzó bércsomag a BAP tarifa szerint, plusz ágazati felárak
  • Ünnepi és karácsonyi bónusz
  • Kiküldetések a régió neves vállalatainál
  • Személyes támogatás hozzáértő személyzeti tanácsadóktól

Az Ön feladatai:

  • Prototípusok és kisszériák összeszerelése és forrasztása
  • PLC-vezérlésű vákuumforrasztó rendszerek üzemeltetése

Az Ön profilja:

  • abgeschlossene Ausbildung zum Industriemechaniker
  • Berufserfahrungen in der Montage von Baugruppen und Kleinteilen wünschenswert
  • selbständiges Arbeiten nach Fertigungsanweisung oder Zeichnungen
  • Jó német nyelvtudás írásban és szóban
  • Teamfähigkeit und ein offenes, freundliches Auftreten

Frau Kerstin Hildebrandt
ACTIEF Personalmanagement Jena

Jena

Telefon: +49 (0) 3641 532 75-0