Fachlagerist (m/w/d), in Vollzeit gesucht!

Jena, 07745
Szakértő
Teljes munkaidőben
Szakértő
Teljes munkaidőben
Ab 25.04.2024

Kerstin Hildebrandt asszony
ACTIEF Personalmanagement
Jena

Munkaköri leírás

Sind Sie auf der Suche nach einer neuen Herausforderung im Lagerbereich? Wir suchen Sie als Fachlagerist (m/w/d) für einen unserer Kunden in Jena.

  • Biztos állás állandó munkaszerződéssel
  • Vonzó bércsomag a BAP-tarifa szerint
  • Ünnepi és karácsonyi bónusz
  • Hosszú távú foglalkoztatás a régió egyik neves vállalatánál
  • Személyes támogatás hozzáértő csapatunktól
  • übertarifliches Gehaltspaket und Zuschläge
  • Akár 450 eurós bónusz a felvett alkalmazottaknak

Az Ön feladatai:

  • Ön felelős az áruk átvételéért és a kísérő dokumentumok ellenőrzéséért.
  • die Überprüfung der Ware auf Menge, Art und Beschaffenheit gehört zu Ihren täglichen Aufgaben
  • rögzíti az árut és az árut a megfelelő informatikai rendszerben.
  • Gondoskodik az áruk megfelelő és az előírásoknak megfelelő tárolásáról, és rendszeresen ellenőrzi a készletszinteket.
  • Mindig betartja a vonatkozó előírásokat, például a veszélyes árukról szóló rendeletet és a vámszabályokat.

  • Sie sollten über eine abgeschlossene Ausbildung als Fachkraft für Lagerlogistik oder Fachlagerist (m/w/d) (2 Jahre Ausbildung) verfügen
  • Két-három éves szakmai tapasztalattal rendelkezik a raktározási vagy logisztikai ágazatban.
  • Targoncavezetői engedéllyel és ideális esetben B osztályú vezetői engedéllyel rendelkezik.
  • Az Ön munkamódszerét a pontosság és az elkötelezettség jellemzi.
  • Szeretsz csapatban dolgozni, és gyorsan megismerkedsz az új felelősségi körökkel.

Frau Kerstin Hildebrandt
ACTIEF Personalmanagement Jena

Jena

Telefon: +49 (0) 3641 532 75-0