CNC esztergályos/gépbeállító (m/f/d)

Schramberg, 78713
Szakértő
Teljes munkaidőben
Szakértő
Teljes munkaidőben
2023.09.28-tól

Steven Harlass úr
ACTIEF Personalmanagement
Oberndorf am Neckar

Munkaköri leírás

Sie haben Arbeitserfahrung in CNC-Maschinen und suchen eine neue Herausforderung? Im Auftrag eines namhaften Kunden aus der Region suchen wir genau Sie als CNC – Dreher/Maschineneinrichter (m/w/d).

  • Biztos állás állandó munkaszerződéssel
  • Konkrét esély a felvételre
  • Vonzó bércsomag a BAP kollektív szerződés szerint
  • Személyes támogatás kompetens csapatunktól a helyszínen
  • Ünnepi és karácsonyi bónusz
  • Ingyenes orvosi vizsgálat és munkaruha
  • Hosszú távú foglalkoztatás a régió egyik neves vállalatánál

Az Ön feladatai:

  • Megmunkálóközpontok önálló beállítása, valamint CNC-vezérlésű esztergák vagy CNC-vezérlésű többorsós esztergák, mint például a B. Index MS 32; MS 40; MS 42; MS 52, DMG; MS 36; stb.
  • A sorozatgyártású alkatrészek beállítása és beüzemelése
  • Programozás és új alkatrészek beépítése
  • Termelési támogatás és gépüzemeltetés
  • Minőségellenőrzés

  • Ipari vagy vágógépkezelői szakképzésben szerzett végzettség. Szakmai tapasztalat CNC-vezérlésű esztergagépek, marógépek, megmunkálóközpontok vagy CNC-vezérlésű többorsós gépek beállításában.
  • Előnyt jelentenek a gépekkel és a vezérléssel kapcsolatos ismeretek
  • Hajlandóság váltott műszakban dolgozni (3 műszak)
  • Német nyelvtudás (min. C1 szint)

Herr Steven Harlass
ACTIEF Personalmanagement Oberndorf am Neckar

Telefon: +49 (0) 7423 810900