Call Center ügynök (kimenő) (m/f/d)

Düsseldorf, 40472
Teljes munkaidőben
08.02.2024-től

Lukas Neu
ACTIEF Personalmanagement
Karlsruhe

Munkaköri leírás

Düsseldorfi székhelyű, nagy múltú ügyfelünk az értékesítési szektorból azonnali hatállyal számos új outbound kollégát keres.

Ön tehetséges értékesítő, aki új környezetet keres? Küldje el részletes jelentkezését!

  • 2-3 nap otthoni munkavégzés az ismerkedés/próbaidőszak után
  • Biztos állás állandó munkaszerződéssel
  • Konkrét esély a felvételre
  • Vonzó bércsomag a GVP tarifa szerint
  • Személyes támogatás kompetens csapatunktól a helyszínen
  • Hosszú távú foglalkoztatás a régió egyik neves vállalatánál

Az Ön feladatai:

  • A meglévő ügyfelekkel való telefonos kapcsolatfelvétel és az online szolgáltatások értékesítése/terjesztése a munkaköri leírás részét képezi.
  • Tanácsok meglévő ügyfeleinknek
  • Az iparral kapcsolatos speciális témákat is végrehajtja

  • kb. 1,5 év szakmai tapasztalat igazolása a külföldön vagy hasonló területen.
  • Megalapozott szakértelem a telefonos értékesítésben - ideális esetben B2B környezetben.
  • Erős kommunikáció és szórakozás az értékesítésben,
  • Független és önálló munkamódszer, valamint erős ügyfélközpontúság

Herr Lukas Neu
ACTIEF Personalmanagement Karlsruhe

Karlsruhe

Telefon: +49 (0) 721 9378010