Gépkezelő (m/f/d)

Kleinostheim, 63801
Szakértő
Teljes munkaidőben
Szakértő
Teljes munkaidőben
Ab 26.04.2024

Ergin Pedük úr
ACTIEF Personalmanagement
Hanau

Munkaköri leírás

A lehető leghamarabbi kezdésre keresünk gép- és berendezéskezelőt (m/f/d). A pozíciót nagy ügyfelünknél, Kleinostheimben kell betölteni. A teljes munkaidős műszakban való munkavégzési hajlandóság előfeltétel.
Ha rendelkezik gép- és berendezéskezelő (m/f/d), ipari gépész (m/f/d) végzettséggel vagy megfelelő szakmai tapasztalattal, akkor várjuk jelentkezését.

  • Fizetés a BAP kollektív szerződés szerint - legfeljebb 23,08 EUR bér
  • Ingyenes orvosi vizsgálat és munkaruha
  • Kantinhasználat
  • Parkolási lehetőség
  • 200 EUR szabadság és karácsonyi jutalom - a szolgálati idő függvényében növekszik.
  • 25 %-os túlórapótlék
  • Éjszakai felár 20 %
  • Teljes szerződéses műszakpótlék 10 %
  • Vasárnapi pótdíj 50
  • Munkaszüneti napi pótdíj 100

Az Ön feladatai:

  • Kvarcüveg termékek felforgatása, fűrészelése és csiszolása
  • Különböző kvarcüveg testek csomagolása fóliába
  • A termékek címkézése
  • Hibanaplókhoz és belső továbbításhoz szükséges űrlapok létrehozása
  • Foglalások az SAP-ban
  • Emelési segédeszköz működtetése

  • Sikeresen elvégzett gép- és berendezéskezelői (m/f/d) vagy hasonló képzés és/vagy többéves szakmai tapasztalat az ipari ágazatban a termelésben.
  • A gépkezelésben szerzett tapasztalat kötelező
  • Darus jogosítvány (daru/portáldaru) kívánatos.
  • Műszaki megértés
  • Rugalmasság, csapatban való munkakészség és felelősségtudat
  • Elkötelezett és strukturált munkavégzés
  • Hajlandóság teljes munkaidős műszakban dolgozni

Herr Ergin Pedük
ACTIEF Personalmanagement Hanau

Hanau

Telefon: +49 (0) 6181 91 968 - 0