B2B belső értékesítési munkatárs home office lehetőséggel Düsseldorfban (m/f/x)

Düsseldorf, 40472
Teljes munkaidőben
08.02.2024-től

Lukas Neu
ACTIEF Personalmanagement
Karlsruhe

Munkaköri leírás

Egy jól ismert düsseldorfi ügyfelünk megbízásából keresünk B2B belső értékesítési munkatársat (m/f/x), home office opcióval Düsseldorfban.

Új kihívást keres az értékesítés területén?
Van legalább 1,5 éves szakmai tapasztalata az értékesítés vagy a telefonos értékesítés területén?

Akkor jelentkezzen hozzánk!

Felajánljuk Önnek:

  • 2-3 nap otthoni munkavégzés az ismerkedési/próbaidőszak után
  • Biztos állás állandó munkaszerződéssel
  • Átvételi lehetőség közvetlenül az ügyfélnél
  • Vonzó bércsomag a GVP tarifa szerint
  • Személyes támogatás hozzáértő csapatunktól
  • Hosszú távú foglalkoztatás a régió egyik neves vállalatánál

Az Ön felelősségi köre:

  • Kizárólag meglévő ügyfelek önálló támogatása telefonon keresztül kimenő ügyfélszolgálaton
  • A meglévő ügyfélkör bővítése és fenntartása személyre szabott tanácsadás és támogatás révén (egyablakos ügyintézés).
  • Személyre szabott ajánlatok létrehozása és nyomon követése a sikeres befejezésig
  • A tarifák és szerződések kiigazítása és a szerződéses dokumentumok frissítése
  • Felelősség a teljes értékesítési ciklusért, beleértve az ügyfélhívások nyomon követését és dokumentálását.

Mit hozzon magával:

  • Élvezze a professzionális kimenő értékesítést a távközlési ágazatban.
  • Legalább 1,5 éves szakmai tapasztalat telefonos értékesítésben - ideális esetben B2B környezetben.
  • gyakorlatias mentalitás, erős kommunikációs készség és nagyfokú minőségtudatosság
  • Független és önálló munkamódszer, valamint erős ügyfélközpontúság
  • Angol nyelvtudás nem szükséges
  • Nincs szükség befejezett képzésre

Herr Lukas Neu
ACTIEF Personalmanagement Karlsruhe

Karlsruhe

Telefon: +49 (0) 721 9378010