CNC esztergályos (m/f/d) közvetlen munkaközvetítésre keresünk!

Remscheid, 42899
Szakértő
Teljes munkaidőben
Szakértő
Teljes munkaidőben
Ab 30.04.2024

Franziska Hilbig asszony
ACTIEF Personalmanagement
Wuppertal

Munkaköri leírás

Új kihívást keres?
Szeretne egy hosszú távú kilátásokkal rendelkező munkát?

CNC esztergályos operátort (m/f/d) keresünk közvetlen közvetítéssel Remscheid-i ügyfelünk számára.

Várjuk jelentkezését.

Ezt kínálja az új munkáltatója:

  • Hosszú távú perspektíva és egy gazdaságilag egészséges vállalat biztonsága
  • széleskörű ismerkedés
  • barátságos és képzett csapat, rövid döntéshozatali folyamatokkal és lapos hierarchiával

Erre számíthat az ACTIEF-től:

  • Szakmai tanácsadás és a megfelelő pozíciók egyéni kiválasztása
  • Hozzáférés olyan vállalatokhoz, amelyek nem nyújtanak be nyilvános pályázatot

Az Ön feladatai:

  • CNC-gépek önálló programozása, beállítása és beüzemelése
  • A gyártási folyamatok zökkenőmentes működésének biztosítása
  • Karbantartási és szervizelési munkák elvégzése
  • Független ellenőrzés és minőségbiztosítás

  • Sikeresen elvégzett forgácsológép-kezelői (m/f/d) szakképzés, szakirányban esztergályos vagy CNC esztergályos.
  • Több éves szakmai tapasztalat és széleskörű ismeretek az esztergatechnológiában
  • A szerszámok, valamint a vizsgálati és mérőeszközök biztonságos kezelése
  • Hajlandóság két műszakban dolgozni
  • Önálló és megoldásorientált munkamódszer, valamint csapat- és kommunikációs készség.

Frau Franziska Hilbig
ACTIEF Personalmanagement Wuppertal

Wuppertal

Telefon: +49 (0) 202 70519-0