Földmunkás m/f/d - Ellátás és ártalmatlanítás

Essen, Ruhr-vidék, 45145
Segítő
Teljes munkaidőben
Segítő
Teljes munkaidőben
Ab 30.04.2024

Katja Rehder asszony
ACTIEF Personalmanagement
Recklinghausen

Munkaköri leírás

Elkötelezett segédmunkást keresünk - ellátás és ártalmatlanítás (m/f/d) a környezetszennyezés eltávolítására és egyéb hulladékok ártalmatlanítására Essen és Gladbeck területén!

  • Biztos állás állandó munkaszerződéssel
  • Konkrét esély a felvételre
  • Vonzó bércsomag a GVP tarifa szerint
  • Személyes támogatás kompetens csapatunktól a helyszínen
  • Ünnepi és karácsonyi bónusz
  • Ingyenes orvosi vizsgálat és munkaruha
  • Hosszú távú foglalkoztatás a régió egyik neves vállalatánál

Az Ön feladatai:

  • Ellátási és ártalmatlanítási munkák elvégzése az előírásoknak megfelelően
  • A különböző hulladéktípusok szétválogatása és szétválasztása
  • Támogatás a környezetszennyezés megtisztításához
  • Speciális gépek és eszközök üzemeltetése

Az Ön profilja:

  • Kézügyesség és fizikai rugalmasság
  • Megbízhatóság és csapatmunkára való képesség
  • Hajlandóság a szabadban, különböző időjárási körülmények között dolgozni
  • Ideális esetben hulladékkezelésben vagy kapcsolódó területeken szerzett tapasztalat

Frau Katja Rehder
ACTIEF Personalmanagement Recklinghausen

Telefon: +49 (0) 2361 904400