Energiagazdálkodási ügyintéző (m/f/d)

Münster, Westphalia, 48155
Teljes munkaidőben
Ab 02.05.2024

Serhat Altun úr
ACTIEF Personalmanagement
Osnabrück

Munkaköri leírás

Münsteri energiaiparban keresünk több irodai alkalmazottat közvetlen közvetítéssel.

Ezt kínálja az új munkáltatója:

  • Kihívást jelentő és változatos tevékenységek egy nagyszerű csapatban
  • 6 hetes intenzív bevezető program
  • Vonzó elhelyezkedés Münster központi kikötőjénél
  • Világos, átlátható és sikerorientált fizetési modell
  • Mobil munkavégzés

Erre számíthat az ACTIEF-től:

  • Szakmai tanácsadás és a megfelelő pozíciók egyéni kiválasztása
  • Hozzáférés olyan vállalatokhoz, amelyek nem nyújtanak be nyilvános pályázatot
  • Pályázati dokumentumainak tökéletes elkészítése
  • Ingyenes álláspályázati coaching
  • Ingyenes állás-tanácsadás

Az Ön feladatai:

  • SAP-feldolgozás
  • Projektek tervezése és szervezése
  • IT-projektek projektmenedzsmentjének támogatása (pl. coaching, folyamatoptimalizálás, kulcsfontosságú felhasználói funkciók).
  • Operatív támogatás az ügyfelek számára a napi üzletmenetben és azon túl, pl. a számlázás, ügyfélszolgálat, szolgáltatóváltás, piaci kommunikáció stb. területén.
  • Feladatok az energiaellátó társaságok kereskedelmi részlegeinél

  • Elvégezett kereskedelmi szakképzés vagy hasonló végzettség
  • Élvezze a változatos feladatokat és az új kihívásokat.
  • Előnyt jelent az energiaipar alapszintű ismerete
  • Előnyt jelent az SAP ISU-val kapcsolatos kezdeti tapasztalat

Herr Serhat Altun
ACTIEF Personalmanagement Osnabrück

Osnabrück

Telefon: +49 (0) 541 911 618 - 10