Minőségellenőr (m/f/d)

Regensburg, 93055
Segítő
Teljes munkaidőben
Segítő
Teljes munkaidőben
Ab 06.05.2024

Malak Hussein asszony
ACTIEF Personalmanagement
Regensburg

Munkaköri leírás

Regensburgi ügyfelünk, az autóipari minőségellenőrzés területén vezető szerepet betöltő vállalat számára keresünk elkötelezett minőségellenőröket.

Olyan kihívásokkal teli tevékenységi területre számíthat, ahol fejlesztheti szakmai tudását, és értékes hozzájárulást nyújthat a járművek biztonságához és minőségéhez.

Jelentkezzen most, és váljon egy csapat tagjává, és segítsen az autóiparban a legmagasabb színvonalat megszabni.

Felajánljuk Önnek:

  • Órabér 16,00 €
  • Biztos állás állandó munkaszerződéssel
  • Konkrét esély a felvételre
  • Személyes támogatás kompetens csapatunktól a helyszínen
  • Ünnepi és karácsonyi bónusz

Az Ön felelősségi köre:

  • Ön figyelemmel kíséri és ellenőrzi a járműgyártásban használt alkatrészeket és komponenseket az esetleges minőségi hibák tekintetében.
  • A járműveket és járműalkatrészeket a meghatározott minőségi előírásoknak megfelelően ellenőrzi.
  • A minőségi adatok és eredmények dokumentálása az Ön feladatai közé tartozik.

Mit hozzon magával:

  • Ideális esetben az autóiparban vagy a minőségellenőrzés területén szerzett tapasztalattal rendelkezik.
  • Önt a pontosság és a részletekre való odafigyelés jellemzi.
  • Hajlandóság 3 műszakban dolgozni
  • Auto und Führerschein vorhanden

Frau Malak Hussein
ACTIEF Personalmanagement Regensburg

Regensburg

Telefon: +49 (0) 941 78867-0